У нашому реабілітаційному центрі була розроблена унікальна методика лікування залежностей і психологічних розладів. Ми взяли краще від світових та вітчизняних концепцій лікування цих захворювань.

Детальніше...

Зловживання алкоголем, пристрасті до наркотичних речовин і ігроманія ­ часто стають проблемами цілих сімей. Лікування залежностей та психологічна реабілітація стають важливими завданнями в наші дні. Більше 60% наших пацієнтів повністю позбулися залежностей або нав'язливих станів і живуть нової, повним життям.

Детальніше...

У кожній сім'ї, де є залежна людина, чи то наркотична залежність, проблеми з алкоголем або ігроманія, існують свої нюанси. Однак є ряд правил та рекомендацій для близьких людей, яких слід дотримуватися до, під час, а також після курсу реабілітації.

Детальніше...

Часом батьки, подружжя або просто близькі люди надто пізно помічають прояви залежності у дорогих їм людей. А більшість залежних не хочуть визнавати себе такими, будучи впевненими, що вони й самі в будь-який момент зможуть зупинитися.

Детальніше...

Буває так, що партнери, дружини, друзі, родичі або дорослі діти залежних людей, самі стають співзалежними.

Співзалежність ­ специфічний стан, при якому людина занадто сильно поглинена і залежна від іншої людини. Таким чином співзалежні люди поглинуті тим, що контролюють життя близької людини (чоловіка, дружину, дитину, брата, батьків).

Детальніше...